Biuro księgowe blisko Malborka

Prowadzenie księgowości należy do obowiązków przedsiębiorców. Błędy w rozliczeniach lub niedopatrzenia mogą niestety wiązać się z konsekwencjami w postaci kar finansowych. Z tego względu tak ważne jest, aby zatrudniona w przedsiębiorstwie księgowa posiadała szeroką znajomość obowiązujących przepisów. Decydując się na biuro rachunkowe, zyskują Państwo pewność, że wszystkie dokumenty zostaną prawidłowo wypełnione.

Oferujemy kompleksową współpracę w zakresie obsługi księgowej dla przedsiębiorców działających na terenie miasta Malbork. Nasz zespół składa się z księgowych posiadających rozległą wiedzę w zakresie rozliczeń podatkowych. Swoje usługi kierujemy do przedsiębiorców indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych posiadających osobowość prawną. Należymy do grona najlepszych biur rachunkowych i specjalizujemy się również w doradztwie w zakresie pozyskiwania dotacji oraz dofinansowania z funduszy unijnych.

Rene Finanse jest biurem rachunkowym oferującym kompleksową obsługę dla dużych, małych i mikro przedsiębiorstw. W zależności od sposobu rozliczania się z Urzędem Skarbowym prowadzimy dokumentacje w postaci pełnej księgowości, podatkowej książki przychodów i rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz karty podatkowe. Prowadzimy również ewidencję sprzedaży VAT oraz ewidencję nabycia towarów i usług VAT.

  • W przypadku zatrudnienia pracowników prowadzimy wszystkie sprawy związane z obsługą kadr.
  • Pracujemy na profesjonalnych programach obsługi księgowej.
  • W przypadku niemożliwości dostarczenie nam dokumentów, sami odbieramy je od klienta (np. na terenie pobliskiego Malborka) lub istnieje także możliwość ich przesyłki elektronicznej.
  • Dodatkowo posiadamy doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków unijnych zarówno na rozbudowę i rozwój firm już istniejących oraz na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
  • Rozliczamy wszystkie PIT-y dla osób mających problem ze złożeniem rocznego zeznania o wysokości dochodu.
  • Bierzemy odpowiedzialność za wszelkie nasze działania. Reprezentujemy naszych płatników w przypadku kontroli z Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Obsługujemy nieograniczoną liczbę faktur.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z miejscowości Malbork do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez Rene Finanse!