Dofinansowania i dotacje unijne

Prowadzenie działalności gospodarczej obejmuje podejmowanie inwestycji, których celem jest rozwój biznesu, lepsze świadczenie usług i zdobycie przewagi konkurencyjnej w branży. Wygospodarowanie pieniędzy na dodatkowe wydatki nie zawsze jest możliwe, więc przedsiębiorcy sięgają po pożyczki i kredyty inwestycyjne. Niestety wiążą się one z dodatkowymi kosztami. Warto zainteresować się alternatywnym sposobem pozyskiwania pieniędzy, do których należą dotacje unijne oraz dofinansowania przyznawane z budżetu państwa w ramach inicjatyw związanych z rozwojem przedsiębiorczości. W pozyskaniu dotacji pomoże Państwu Rene Finanse z miejscowości Sztum!

Posiadamy doświadczenie i wiedzę, dzięki której pomagamy naszym Klientom w otrzymaniu środków finansowych na inwestycje. Fundusze unijne przekazywane są tylko tym przedsiębiorstwom, które spełnią formalne wymagania i złożą stosowne dokumenty. Zdajemy sobie sprawę, że sama procedura wnioskowania o przyznanie dotacji nie jest prosta, dlatego oferujemy profesjonalne wsparcie w tym zakresie. Wskażemy, jakie fundusze europejskie są godne uwagi, podpowiemy, jak wypełnić wszystkie formularze oraz przygotujemy wykaz dokumentów, które musi dostarczyć przedsiębiorca w celu pozyskania dofinansowania.

W Rene Finanse zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, na których wiedzę, doświadczenie oraz wsparcie mogą Państwo liczyć na każdym etapie pozyskiwania dofinansowania z funduszy europejskich. Naszą siedzibą jest miejscowość Sztum, jednak zachęcamy do kontaktu i współpracy wszystkich przedsiębiorców z całego Pomorza zainteresowanych dotacjami unijnymi na inwestycje!