Dofinansowania i dotacje unijne

Prowadzenie działalności gospodarczej obejmuje podejmowanie inwestycji, których celem jest rozwój biznesu, lepsze świadczenie usług i zdobycie przewagi konkurencyjnej w branży. Wygospodarowanie pieniędzy na dodatkowe wydatki nie zawsze jest możliwe, więc przedsiębiorcy sięgają po pożyczki i kredyty inwestycyjne. Niestety wiążą się one z dodatkowymi kosztami. Warto zainteresować się alternatywnym sposobem pozyskiwania pieniędzy, do których należą dotacje unijne oraz dofinansowania przyznawane z budżetu państwa w ramach inicjatyw związanych z rozwojem przedsiębiorczości. W pozyskaniu dotacji pomoże Państwu Rene Finanse z miejscowości Sztum!

Posiadamy doświadczenie i wiedzę, dzięki której pomagamy naszym Klientom w otrzymaniu środków finansowych na inwestycje. Fundusze unijne przekazywane są tylko tym przedsiębiorstwom, które spełnią formalne wymagania i złożą stosowne dokumenty. Zdajemy sobie sprawę, że sama procedura wnioskowania o przyznanie dotacji nie jest prosta, dlatego oferujemy profesjonalne wsparcie w tym zakresie. Wskażemy, jakie fundusze europejskie są godne uwagi, podpowiemy, jak wypełnić wszystkie formularze oraz przygotujemy wykaz dokumentów, które musi dostarczyć przedsiębiorca w celu pozyskania dofinansowania.

W Rene Finanse zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, na których wiedzę, doświadczenie oraz wsparcie mogą Państwo liczyć na każdym etapie pozyskiwania dofinansowania z funduszy europejskich. Naszą siedzibą jest miejscowość Sztum, jednak zachęcamy do kontaktu i współpracy wszystkich przedsiębiorców z całego Pomorza zainteresowanych dotacjami unijnymi na inwestycje!

Fundusze unijne oraz dofinansowania dla każdego

Założenie lub rozwój już istniejącej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością inwestycji znacznego kapitału, który pozwoli na zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku oraz poszerzenie kompetencji pracowników czy też zakresu świadczonych usług. Niestety, wielu przedsiębiorców nie dysponuje wystarczającymi środkami na dokonanie tego typu operacji, przez co biznes nie może się rozwijać. W takim przypadku bardzo często właściciele firmy decydują się na skorzystanie z kredytów bądź pożyczek, które nie tylko wiążą się z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów, ale też zmniejszają stabilność finansową działalności.

Jak zaradzić w tego typu sytuacji? Rene Finanse, z siedzibą w miejscowości Sztum, proponuje ubieganie się o dotacje z Unii Europejskiej, które dadzą szansę na poprawę zasobów finansowych niejednej działalności gospodarczej. Świetnym sposobem na zdobycie dofinansowania jest również skorzystanie z pomocy pochodzącej z budżetu państwa w ramach projektów związanych z rozwojem przedsiębiorczości w naszym kraju.

Z nami się uda!

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy naszej firmy, dzięki której zdobędą Państwo dotacje unijne. Rene Finanse posiada bogate doświadczenie w kwestii pozyskiwania środków finansowych z Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa, co sprawia, że mają Państwo gwarancję wysokich kompetencji w tej dziedzinie. Nasza grupa składa się wyłącznie ze specjalistów, którzy wesprą osobę prowadzącą działalność gospodarczą na każdym etapie starania się o dotacje. Mamy świadomość faktu, iż wnioskowanie o dofinansowanie z Unii Europejskiej jest związane z obowiązkiem przygotowania wielu zaświadczeń, pism i uzupełnienia odpowiednich arkuszy. Oferujemy udzielenie pomocy w kwestii zgromadzenia wszelkich niezbędnych dokumentów wymaganych wraz z wnioskiem, wypełnienia potrzebnych formularzy oraz spełnienia innych wymagań formalnych. Dofinansowania zdobyte w ramach różnych projektów dają możliwość znacznego postępu firmy, doszkalania pracowników, zakupu nowych sprzętów czy zwiększenia poziomu oferowanych produktów i usług. W konsekwencji, fundusze europejskie pozwalają na rozkwit przedsiębiorstwa oraz zdecydowaną poprawę sytuacji materialnej.

Rene Finanse to firma, która znajduje się w mieście Sztum, jednak nasze usługi świadczymy także przedsiębiorstwom na terenie całego Pomorza – w tym w Malborku. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie zadane przez Państwa pytania